درباره شرکت

شرکت مهندسی بازرگانی صنایع پارس با بیش از 20 سال سابقه باداشتن استراتژی مناسب و ملاحظات تعالی سازمانی (EFQM) در امرتامین خارج و داخل و خدمات بازرگانی در امور صنایع گوناگون از جمله زیربندی ماشین الات راهسازی ، مواد اولیه ریخته گری ، تامین قطعات بروش ریخته گری، تامین خطوط آسفالت و شن و ماسه و لوازم یدکی آنها به فعالیت خود ادامه داده است و با توسعه فعالیت خود با بهره گیری از مطمئن و مناسب ترین برندهای موجود ، سعی نموده است تا همواره بهترین محصولات و خدمات را با بهترین کیفیت را با راهکارهای گوناگون از جمله سفارشات اینترنتی،وبهره گیری از خدمات نوین به مشتریان گرامی عرضه نماید.

 

باعنایت به آشنایی و روابط مناسب و همچنین دسترسی به موجودی انبارهای آماده تحویل ، حسب نیاز مشتریان گرامی ، برندهای مورد نیاز ایشان نیز تامین خواهد شد.این شرکت با داشتن کانالها و روابط مناسب با بازرگانان و تامین کنندگان مختلف، واردات و تامین  اقلام را به نحو مطلوب میسر ساخته است.

 

ارائه محصولات در زمان و با کیفیت مورد انتظار مشتریان از اهداف اصلی ماست. ایجاد سیستم توزیع محصول کارآمد ، ارائه خدمات پس از فروش بهتر ، حمایت از خواسته های عمومی و اختصاصی مشتریان از اهداف بلند مدت مجموعه است.